Puntúa de l'1 al 5 els següents aspectes de les noves seccions.
Pregunta 1 2 3 4 5
Disseny del nou entorn
Facilitat d’ús
Utilitat de les gestions que pots realitzar
Impressió general

Corresponsalías COAC 2017

 

                         

ÁFRICA
 

 

        

  
     

Casablanca, Marruecos

Juan F. Arribas

casablanca@coac.net

 

  

 

 

 

    

 

AMÉRICA

    
 

 

   

 

Buenos Aires, Argentina

Maria Ribes

buenosaires@coac.net

 

             

 

Córdoba Argentina

Bibiana Sciortino

cordobaargentina@coac.net

 

  


   
Garcia

 

La Paz, Bolivia

Miguel García

lapaz@coac.net

 

 

 

 

Passo Fundo, Brasil

Pau Iglesias

passofundo@coac.net

 

 

 

 

 

   

 

Rio de Janeiro, Brasil

Carlos Arribas

riodejaneiro@coac.net

 

 

  

 

 

Montreal, Canadá

 

Marta Masferrer

 

montreal@coac.net

 

 




    
Nunez

 

Bogotá, Colombia

Pau Núñez    

bogota@coac.net

 

 

 Faus

 

San José, Costa Rica

Antoni Faus

sanjose@coac.net

 

 




    

 

Miami, EEUU

Joaquín Fernández

miami@coac.net

 

 

 

San Francisco, EEUU

Lea Eidler

sanfrancisco@coac.net

 

 


   
Narvaez

 

Monterrey, México

Carlos Narváez

monterrey@coac.net

 

  Moreno

 

David, Panamá

Sergio Moreno

panama@coac.net

 

    
 

Suarez

 

Santo Domingo,

República Dominicana

Alejandro Suárez

santodomingo@coac.net

 

 

Montevideo, Uruguay

Virginia Talmon

montevideo@coac.net

 

     
                               
ÁSIA
    
     
Torres

Riad, Arabia Saudí 

Jaime Torres

riad@coac.net

 

 Alvarez

Chandigarh, India

Ariadna Álvarez

chandigarh@coac.net

 

 


   
Cotcha

Shanghai, China

Isabel Cotchà

shanghai@coac.net

  

Guangzhou, China

Xavier Gallart

guangzhou@coac.net

 

 

    

          

       

EUROPA
    
     

 

Berlín, Alemanya

Laura Gil

berlin@coac.net

 

 

 

Frankfurt, Alemania

Carlos Vidal

frankfurt@coac.net

 




    

 

Hamburgo, Alemania

Guida Maymó

Hamburg@coac.net

 

 

 

Múnich, Alemania

Lluís Casadevall

munic@coac.net

 




    

Brusselas, Bélgica 

Marina Berbel

brusselles@coac.net

 

 

 

Sarajevo, Bosnia y Hercegovina

Relja Ferusic

sarajevo@coac.net

 

 




    

Luri

 

Zagreb, Croacia

Javier Luri

zagreb@coac.net

 

 

 

París, Francia

Marina Daviu

paris@coac.net

 

 




    

Amsterdam, Holanda 

Sandro Sierhuis

amsterdam@coac.net

 

  

Gouda, Holanda

Marta Companys

gouda@coac.net

 

 

 

   

Rotterdam, Holanda

Àngel Cerezo

rotterdam@coac.net 

 

 

Torino, Italia

Aina Pérez

tori@coac.net

 




    
Collet

 

Venecia, Italia

Alberto Collet

venecia@coac.net

 

 Girame

 

Londres, Reino Unido

Maria Giramé

londres@coac.net

 

 




    

Sekulic

Belgrado, Serbia

Branko Sekulic

belgrado@coac.net

  

 

Göteborg, Suecia

Joaquim Tarrasó

goteborg@coac.net

 




    

 

Lausana, Suïssa

Gabriel Sibils

lausana@coac.net

   
     

          

OCEANIA
    
     
Aranzubia Olivar

 

Sydney, Australia

Cristina Aranzubia y

Victor Olivar

sydney@coac.net

 

  

 

     
 
Contactar con el servicio internacional 
 
Printer-friendly versionPDF version