Puntúa de l'1 al 5 els següents aspectes de les noves seccions.
Pregunta 1 2 3 4 5
Disseny del nou entorn
Facilitat d’ús
Utilitat de les gestions que pots realitzar
Impressió general

Corresponsalías COAC 2022

 

                         

ÁFRICA
 

 

        

  
     
Juan F.Arribas

Casablanca, Marruecos

Juan F. Arribas

casablanca@coac.net

 

  

 

 

 

    

 

AMÉRICA

    
 

 

   

 

             

 

 

 


   
Bibiana Sciortino

Córdoba Argentina

Bibiana Sciortino

cordobaargentina@coac.net

 

Julian Muñoz

 

Sao Paulo, Brasil

Julian Muñoz

saopaulo@coac.net 

 

 

 

 

 

   

Rodolfo Torres

 

 

Bucaramanga, Colombia

Rodolfo Torres

Informacion

bucaramanga@coac.net

 

  Marta Masferrer

Montreal, Canadá

Marta Masferrer 

montreal@coac.net

 




    
Narvaez

 

Monterrey, México

Carlos Narváez

monterrey@coac.net

 

 

 Joaquín Fernandez

 

Miami, EEUU

Joaquín Fernández

miami@coac.net

 

 




    
Lea Eidler

San Francisco, EEUU

Lea Eidler

sanfrancisco@coac.net

 Moreno

 

 

 


   
Suarez

Santo Domingo,

República Dominicana

Alejandro Suárez

santodomingo@coac.net

  

 

 

 

 

    
 

 

 

     
                               
ÁSIA
    
     
Torres

Riad, Arabia Saudí 

Jaime Torres

riad@coac.net

 

 Alvarez

Chandigarh, India

Ariadna Álvarez

chandigarh@coac.net

 

 


   
Xavier Gallart

Guangzhou, China

Xavier Gallart

guangzhou@coac.net

  

 

 

 

    

          

       

EUROPA
    
     
Laura Gil

 

Berlín, Alemanya

Laura Gil

berlin@coac.net

 

 Carlos Vidal

 

Frankfurt, Alemania

Carlos Vidal

frankfurt@coac.net

 




    
Lluís Casadevall

 

Múnich, Alemania

Lluís Casadevall

munic@coac.net

 Marina Berbel

 

Brusselas, Bélgica 

Marina Berbel

brusselles@coac.net

    

Luri

 

Zagreb, Croacia

Javier Luri

zagreb@coac.net

 

 Marina Daviu

 

París, Francia

Marina Daviu

paris@coac.net

 

 




    

Gabriel Sibilis

Lausana, Suïssa

Gabriel Sibils

lausana@coac.net

  Marta Companys

Gouda, Holanda

Marta Companys

gouda@coac.net

 

 

 

   
 Aina Pérez

 

Torino, Italia

Aina Pérez

tori@coac.net

 

  Mónica Alcindor

 

 

Viana do Castelo, Portugal

Mònica Alcindor

vianadocastelo@coac.net

 

 




    
Collet

 

Porto, Portugal

Alberto Collet

porto@coac.net

 

 Robert Berenguer

 

Londres, Reino Unido

Robert Berenguer

londres@coac.net

 

 




    

Sekulic

Belgrado, Serbia

Branko Sekulic

belgrado@coac.net

  Joaquim Tarrasó

Göteborg, Suecia

Joaquim Tarrasó

goteborg@coac.net

 




    

   
     

          

OCEANIA
    
     
victor olivar

 

Sydney, Australia

Victor Olivar

sydney@coac.net

 

  

 

     
 
Contactar con el servicio internacional 
 
Printer-friendly versionPDF version